Dzięki kamerze sportowej można skutecznie filmować swoje osiągnięcia ekstremalne

Sport jest zajęciem emocjonującym i interesującym, dostarcza wiele fantastycznych doznań. Niektórym osobom zależy na tym, by swoje sukcesy sportowe zapisać i móc następnie podziwiać na spokojnie, dzielić się przeżyciami z innymi wyczynowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili doskonale sprawdzają się kamery sportowe. Bywają one idealne w wypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Taka kamera powoduje, że robienie filmów na wszelkiego rodzaju wypadach jest sporo przyjemniejsze. No dobrze, to które kamerki są według mnie godne uwagi? Tzn. nie twierdzę, iż jakoś jestem wielkim ekspertem, jednakowoż myślę, że mogę polecić coś porządnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Początkowo chciałbym Wam polecić szczególnie kamerkę sportową marki Sony, albo kamera GoPro Hero 4 Silver. Według mnie sony action cam jest pewnie pod wszystkimi względami kapitalną kamerką. Zabrałem ową kamerę na swój wyjazd w Tatry – chodzenie po wspaniałych górach z akurat tą kamerką spowodowało, że posiadam w tym momencie przepiękne filmy. Jakość nagrania jest bez cienia wątpliwości kapitalna, coś niesamowitego! Na sam dźwięk także nie mogę narzekać. Co prawda zbytnio tanio to na pewno nie jest, lecz trudno myśleć, że trafimy na lepszą opcję.

Jeżeli zaintrygował Cię niniejszy materiał, bez ociągania przeczytaj ciekawe uwagi spod linku (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/systemy-wbudowane/anteny-projekty-ukladow-rf-i-projekty-uwzgledniajace-integralnosc-sygnalow-si) prezentowanej problematyki – one również okażą się dla Ciebie interesujące.

To znaczy kolejny produkt, który chciałbym trochę opisać również jest OK…

Profesjonaliści są jednakże jednomyślni, że najlepsze kamery typu Point-of-View, produkuje firma GoPro, projektant kamer sportowych z serii Hero. Wydany w roku 2014 model GoPro Hero 4 black może pochwalić się doskonałymi parametrami, które plasują go w ścisłej czołówce. Kamera ta jest dość kosztowna, jednak może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, chociażby wysoką prędkością nagrywania filmów w wysokiej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz ekranem dotykowym.