Wróciłeś zza granicy?

Wielu z nas zapewne pracowało za granicą lub chce podjąć taką decyzję. Warto wiedzieć, że są w Polsce firmy, które pomagają w uzyskaniu zwrotu podatku od dochodów z pracy za granicą. Ową działalnością trudni się firma X.

agencja pracy tymczasowej warszawa

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Najistotniejszą gałęzią jest zwrot podatku z: Niemiec, Holandii i Anglii. W dodatku firma oferuje usługi przewozów autokarowych prawie do każdego miejsca na obszarze Europy.

Żeby odzyskać zwrot podatku z zagranicy wcale nie musisz wysyłać stosu dokumentów. Formalność stanowi spełnienie tylko trzech podstawowych kroków. Na początek musisz dostarczyć kartę podatkową. (News: więcej na temat agencji pracy warszawa) Taką kartę musi wystawić pracodawca za granicą. wygoda korzystania z firmy dalej możliwość wysyłki dokumentu listem lub e-mailem.

Jeżeli nie posiadasz takiego dokumentu, to nie koniec świata. Firma zwróci się o niego w Twoim imieniu do pracodawcy za granicą. Po otrzymaniu karty, firma (koperty powietrzne) wysyła formularze, które należy wypełnić, podać numer swojego konta bankowego i odesłać do firmy X. (Interesuje Cię praca tymczasowa warszawa)
W ostatnim etapie firma składa zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego, który decyduje o wysokości zwrotu i wysyła pieniądze na konto. Nie ma w tym nic skomplikowanego- ponadto nie trzeba stać w okienku urzędowym.